Kellot
293144

HERRARMBANDSUR, 2 st, Omega samt Tissot. 1900-talets mitt.

Tissot, 14k guld, manuellt uppdrag. Omega, sterlingsilver, manuellt uppdrag.

Ej funktionstestad. Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK