BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft.

Svartmålat. Överskåp med spröjsade glasdörrar samt två lådor. Underskåp med dörrpar. Mässingsbeslag. L 96, B 52, H 208. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Sprickor. Senare bemålning och beslag.

Lähtöhinta
5 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

257. Jacob Dahlgren, 'Peinture abstraite (small) numéro dix-neuf'.
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
12 000

tarjouksesi
11 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
12 000 SEK