MATTA, orientalisk, semiantik. 150 x 105.

Medaljong i rött och blått mot mörkblå botten.

Ställvis hårt sliten. Hål. Skador. Lagningar. Påsydda stadkanter.

Lähtöhinta
1 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

297. Lena Cronqvist, 'Flicka med svan'.
Lähtöhinta
450 000 - 500 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
Reilu varoitus
370 000

tarjouksesi
360 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
350 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
370 000 SEK