MATTA. Formgiven av Beverloo Corneille, "Femme á la fleur", sign. och numr a tergo IX/XXXV. ca 207x207.

Figurscen med kvinna, fåglar och blommor. Blå och grön botten. Handtuftad 100% ull.

Muut tiedot

Hand-tufted 100% New Wool. Signed and numbered on label affixed to the back.

Esineen kunto

Bruksslitage, något blekt. Stadkanter med punktvis slitage. Enstaka fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä