Tina
293684

PARTI CHOCKLADFORMAR, tenn, 1800/1900-tal.

Diverse gjutformar i olika formar, bland annat frukter och duvor. L ca 12-20.

Bruksslitage. Ej genomgånget. Säljs i befintligt skick.

Lähtöhinta
2 500 SEK