SIDEBOARD MED/OCH HYLLÖVERDEL, AB AJFA Möbelfabrik, Tibero, Sverige 1900-talets andra hälft.

Jakaranda. Underdel med 4 lådor, dörrpar samt dörr med innanförliggande hyllplan. Överdel med hyllplan samt fack. Överdelen är löstagbar. L 190, B 43, H 125. Nyckel finns.
Nätauktion (2012-01-02 17:09 Nyckel finns.

Smärre solblekning, bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

213. David Hockney, 'Joe MacDonald in His Apartment, New York, Dec 1982'.
Lähtöhinta
175 000 - 200 000 SEK
Tarjoushistoria
175 000

tarjouksesi
170 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
175 000 SEK