SIDEBOARD MED/OCH HYLLÖVERDEL, AB AJFA Möbelfabrik, Tibero, Sverige 1900-talets andra hälft.
Jakaranda. Underdel med 4 lådor, dörrpar samt dörr med innanförliggande hyllplan. Överdel med hyllplan samt fack. Överdelen är löstagbar. L 190, B 43, H 125. Nyckel finns.
Nätauktion (2012-01-02 17:09 Nyckel finns.
Smärre solblekning, bruksslitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?