BRASSKÄRM, plåt, 1930-tal.

BRASSKÄRM, plåt, 1930-tal.

Grön och grålackerad. Tre nedåt avsmalnande ben. H 98, B 57.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK