CIGARETTETUI, silver, Helsingfors 1920. Vikt ca 150 gram.

Rektangulärt, lätt välvt, på locket förgyllt monogram i relief. 12,5 x 8.

Slitage, repor, bucklor, invändig gåvogravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK