NATTDUKSBORD, jugend, 1910-tal.

Ek. En låda samt en dörr. Dörr med intarsiadekor. Grå marmorskiva. Mässingsklädd sockel. L 45, B 40, H 83.

Slitage. Repor. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK