SKEDAR samt SÅSSLEV, 4 delar, silver, bla Dimitry Ilyich Tverskoi, St Petersburg, 1800-tal. Totalvikt 292 g.

Ragussked, 2 bordskedar, samt 2 såsslevar. L 17-27.

Slitage, repor, bristningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK