LITOGRAFISKA TRYCK, ca 170 st, ur von Wrights "Svenska fåglar", A. Börtzells, Stockholm, 1920-tal.

Oramade. Ej genomgånget. Bladstrl ca 38,5 x 27,5

Smärre slitage. Gulnade. Veck.

Lähtöhinta
3 500 SEK