KAFFESERVIS, 3 delar, silver, Finland 1917 resp Sheffield 1912-13. Totalvikt ca 800 gram.

Kaffekanna, gräddkanna, sockerskål. Delvis godronnerade, uppsvängda handtag. H 10-20.

Esineen kunto

Slitage, smärre bucklor, monogramgravyr på samtliga delar. Kaffekannans handtag något löst och möjligen med sekundära värmeisolerande fyllningar.

Mitä kuljetus maksaa?

    Miten tilaan kuljetuksen?

    Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

    Milloin esineeni toimitetaan?

    Poikkeamia saattaa esiintyä.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä