SPEGEL MED BYRÅ, 1900-talets mitt.

Fanerad med mahogny. Byrå med låda, L 75. B 28. H 62. Spegel med slipad dekor, etikettmärkt G&T. 104 x 80.

Smärre slitage. Möjligen ej ursprungligen sammanhörande.

Lähtöhinta
1 500 SEK