KABARET, 9 delar, porslin, Kina, 1800-tal.

Polykrom dekor av blomster och fåglar. I schatull av trä och glas. Tot l 25, tot b 25.

Bruksslitage, nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK