STICKERT SAMT SKÖLD, sannolikt 1800-tal.

Stickert med graverad inskription Pichon, Paris, infattad med olikfärgade glasstenar. L 43. Sköld av svärtat trä och mässingsdekor. Diam 40.

Stickert med rostangrepp och slitage. Sköld med slitage och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK