Valaisimet Muut
294386
KANDELABRER, empirestil, Frankrike, 1800-talets andra hälft.

4 ljusarmar med central ljuspunkt. Kolonnformat skaft. Stående Viktoria med bladornerade ljusarmar. H 53.

Slitage, repor, lagad, bristningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK