Muut
294437

KAFFESERVIS, 30 delar, porslin, "Cobaltnet", made in USSR, Sovjetryssland. 1900-talets andra hälft.

12 koppar med fat +2.
12 assietter
Kaffekanna.
Sockerskål.
Gräddkanna
Fat

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK