Kellot
294513

DAMARMBANDSUR MED ARMBAND, 14k guld, Cyma, Finland, 1955. Tot vikt 20,3g.

Manuell, ljus urtavla med liten sekundvisare, diam 2,2. Armband, fantasilänk med stavar och blomsterdekor, l 16,5.

Ej funktionstestad. Slitage. Urtavla skadad. Bakboett med namngravyr. Länk med slitage och lagningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK