Veckat brätte med förgylld dekor. Omfattande 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, tillbringare, såsskål, 2 karotter, 6 serveringsfat. Mattallrikarnas Diam 24.
Smärre slitage.