294616
URNOR, ett par, porslin, Victoria Carlsbad, Österrike, tidigt 1900-tal.

Blå med antikiserande motiv. H 43.

Slitage. Sliten förgyllning. Enstaka spricka. Knopp på ena locket av.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK