KARMSTOL, George III-stil, provinsarbete, England, 1800-tal.

Valnöt samt tygklädsel. Dekorelement i mässing.

Senare klädsel, slitage på klädsel. Senare dekorelement samt löst dekorelement medföljer. Torrsprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK