BARNSKALLRA, nysilver, England, 1800-tal.

Dekor av ansikten, 3 bjällror. Skaftet märkt "Victoria Hayes Born 3rd june 1848". L 15.

Bruksslitage. Sliten försilvring.

Lähtöhinta
1 500 SEK