PARTI KERAMIK, 5 delar, stengods, bl. a. Lisa Larson, Gustavsberg.

"Beata", "Ko" ur serien Stora Zoo samt tax. H 5-17. Vas samt objekt i form av hus. H 12 resp 15.

Något slitage, vasen med fotnagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK