James Thomas Watts

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1853-1930)
James Thomas Watts

JAMES THOMAS WATTS, olja på duk, sign.

"Moonrise in Mounts Bay". 24 x 39.

Smärre krackelyr. Några fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

106. Franck Muller, Master Banker Havana, "Triple Time Zone", ca 1997.
Lähtöhinta
38 000 - 42 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK