Tina
295020

PARTI TENN, 7 delar, Europa, 1800-tal.

Mått; liter och pint, sockerruska, saltströare, pokal med lock, bägare, senapskanna. H 6-14.

Slitage. Bucklor. Sprickor. Anlöpningar. Skeva.

Lähtöhinta
2 000 SEK