SLIPSAR, 5 st, silke, Como, Italien för Unicef.

John Mclean, Adam Chodzko, Paola Gandolfi, Ken Kiff och David Shrigley. Numrerad upplaga, 300 ex.

Obetydligt slitage.

Muut tiedot

"Cultural Ties" initierades av Jariwala Westzone Gallery i London i samarbete med Gavin Aldred.

Lähtöhinta
2 000 SEK