SKYTTEPRISER, 2 st, nysilver, 1920-tal.

Stående samt hukande man med gevär, monterade på svärtade träsocklar. Den större figurens sockel med silverplaketter. H 17,5-33,5 inkl socklar.

Slitage. Repor. Prisgravyrer.

Lähtöhinta
1 200 SEK