SPELBORD, empirestil, omkr 1900.

Mahognyfanerat. Rak form, förgyllda metallbeslag. Uppfällbar skiva, bakre delen utdragbar. L 89, b 44, h 78.

Slitage, repor, smärre skador. Smärre dekordelar/lister saknas. Omarbetat.

Lähtöhinta
2 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

68. Olivier Mourgue, a "Djinn" chaise longue, Airborne, France 1960s.
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
Tarjoushistoria
16 000

tarjouksesi
15 000

tarjouksesi
14 000

tarjouksesi
13 000

tarjouksesi
12 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
16 000 SEK