STOLAR, 4 st, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark.

Formpressad bok. Etikettmärkt Fritz Hansen, Made in Denmark 1981. Klädda med grönt skinn.

Smärre slitage. Läder med repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK