PARTI KERAMIK, 5 delar, bl a Handynastin, Kina och Sawankalok, Thailand.

Vaser och krukor. H 12 - 24.

Sedvanligt ytslitage, tillverkningsdefekter, flisor, skador och sprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK