SILVERFÖREMÅL, 3 st. Vikt ca 411 g.

Bägare, Befa, Göteborg 1967 (H 14). Skål med genombrutet brätte, 1967 (L 12). Lockskål, 830, svenska importstämplar. (Diam 11).

Smärre slitage. Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK