Oswald Walter Brierly

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1817-1894)
Oswald Walter Brierly

OSWALD WALTER BRIERLY, färglitografi, troligen 1800-tal.

"Meeting of The English and French Fleets", bildstorl 63 x 42.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK