KITTEL, koppar, 1800-tal.

KITTEL, koppar, 1800-tal.

Rund form. Häncklar. Märkt MP. H 38, diam 58.

Bruksslitage. Märken och repor. Bucklor. Äldre lagning i botten. Fläckar. Något rund i botten.

Lähtöhinta
1 500 SEK