Tilaa uutiskirjeemme

Lasi Muut
29615
SKÅL, glas, mässing, tidigt 1900-tal.
SkÅl, glas, mässing, tidigt 1900-tal.

Rund glasskål med slipad dekor. Mässingsring med dekor av bandfläta och fyra tassfötter. H 13, diam 24.

Smärre slitage och repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK