Korut
296853

COLLIER, två st. med ett lås i 18k vitguld. Ole Lyngaard. 2000-tal.

4a rader odlade färgade pärlcollier resp. Collier silver. Båda l ca 45. Lås, 18k vitguld vikt 5,6 g. Mer originalask.

Obetydligt bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

355. Öyvind Fahlström, "Sur un poème d’Ilmar Laaban 2".
Lähtöhinta
250 000 - 300 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
210 000 SEK