Korut
297439

COLLIER, guld, pietra dura. Troligen Frankrike. 1800-tal. Vikt tot 12 g.

Inläggningar i form av fåglar. Docerade, inläggningar l ca 0,5-1. Collier L ca 42. I originalask.

Smärre bruksslitage. En inläggning med större skada, ett par med obetydliga skador.

Lähtöhinta
8 000 SEK