Korut
297727

ÖRHÄNGE, ett par samt RING, silver med slipat glas, 1900-tal. Vikt 15 g.

Ring, st 18/57, örhängen med stift, l 3,5.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK