BARSTOLAR, 4 st, 2000-tal.

BARSTOLAR, 4 st, 2000-tal.

Ljust skinn samt kromat underrede. Maxhöjd 100.

Slitage, repor, smuts. En stol med spricka på fotring, samt en stol saknar del av handtag.

Lähtöhinta
2 000 SEK