SOFFA, Bodafors, omkring 1900-talets mitt.

Svärtad. Genombruten rygg, övergående i karm. Klädd med svart och grårandigt bomullstyg. L 200.

Bruksslitage, skav och ställvis med färgbortfall. Senare klädsel och bemålning. Klädsel med fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK