GARNITYR, 4 delar, onyx och förgyllt silver, Carl A Hedblom, Stockholm, 1922 resp 1924. Vikt 50 g.

Sorgsmyceken bestående av halsband, brosch samt örhängen, ett par. Örhänge med fasettslipade stenar. Originaletui medföljer.H 3 resp h 5,5 samt l 42.

Esineen kunto

Bruksslitage, något anlupna. Böjda delar.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä