SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets mitt.

Trästock med graverade detaljer. Märk C.A. Fischer & Sohn in Lübeck". L 120.

Smärre skador och defekter. Delar saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

367. Dick Bengtsson, 'Stockhus'.
Lähtöhinta
300 000 - 400 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK