Kellot
299931

ARMBANDSUR, Sjöö Sandström. 2000-tal.

Stål. Urtavla l 4, h 3. Brunt läderband. Med datumvisning. Med originalask.

Obetydligt bruksslitage. Funktionen ej testad.

Lähtöhinta
8 000 SEK