VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets mitt.

Fanerat med valnöt och andra träslag. Intarsiadekor. Glasad välvd dörr, bakomliggande hyllplan. 2 lådor. Beslag och listverk av mässing. L 87. B 40. H 154. Nyckel finns.

Fanerskador. Repor.

Lähtöhinta
3 500 SEK