TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1800-talets slut.

Rund skiva i vit marmor. Silvermålat underrede i gjutjärn. Tre ben med dekor av gripar. Diam 62, H 76.

Skiva med smärre nagg, fläckar och beläggning. Underrede med slitage och smärre rost.

Lähtöhinta
5 000 SEK