Marcus Larsson

(Ruotsi, 1825-1864)
Marcus Larsson
(Ruotsi, 1825-1864)

MARCUS LARSSON, tillskriven, olja på duk, osign.

Marint motiv, 14 x 19.

Krackelyrer, uppfodrad på pannå, retuscher, små hål.

Lähtöhinta
3 000 SEK