LEKSAKSBILAR, 2 st, Schuco, Tyskland, 1900-talets mitt.

En vit ambulans samt en rödbil. Made in U.S Zone Germany Schuco Varianto Sani 3043 samt 3041. L ca 10,5.

Bruksslitage. Märken och repor. Trasig plastplatta. Ej funktionstestad. Lösa delar med följer. Ej genomgånget.

Lähtöhinta
1 500 SEK