Kellot
300440

DAMFICKUR, 18k guld, Omkring 1800/1900.

Ankargång, en boett, vit emaljurtavla med romerska siffror, liten sekundvisare, plexiglas. Diam 3,7. Etui Rob. Engström, Stockholm, medföljer, ej ursprungligt. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Slitage. Bucklor. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK