HÄNGSKÅP, 1800/1900-tal.

HÄNGSKÅP, 1800/1900-tal.

Gråmålat. Två glasdörrar samt två lådor. L 73, B 31, H 66.

Senare bemålning. Slitage. Ombyggt.

Lähtöhinta
1 800 SEK