STOL, gustaviansk, 1700-talets slut.

Vitlackerad, delvis bronserad. Rak genombruten rygg med kopplat spjälknippe. Stoppad sits. Raka svarvade ben.

Slitage, smärre färgbortfall och fläckar, något maskstungen.

Lähtöhinta
1 500 SEK