Kellot
300829

ARMBANDSUR, 2 st. Certina, 1900-talets andra hälft.

Stål. Urtavlornas diam ca 2,5. En med datumvisning. Den andra märkt Certina Club 2000.

Bruksslitage, repor. Armband ej original. Funktionen ej testad.

Lähtöhinta
1 500 SEK